אודות

סייבר סיטי היא חברת שיווק דיגיטלי המציעה פתרונות איכותיים ומתקדמים בתחום האינטרנט.

החברה הוקמה בשנת 2001 על ידי יואב בלום, ומונה צוות של 7 עובדים ותיקים ומנוסים, המעניקים מגוון מקיף של פתרונות לעסקים – החל מפרסום בפייסבוק, אינסטגרם וגוגל, ועד לבניית חנויות דיגיטליות, אתרים, תחזוקתם, בנייה והפצת דיוורים.

נוסף לכל אלו החברה מעניקה שירותי עיצוב גרפי, קריאייטיב ותוכן, ונותנת לעסק את המעטפת השלמה לה הוא זקוק כדי לקדם, לבדל ולמתג את עצמו כאוטוריטה ברשת שעמוסה באינסוף מתחרים.

בעולם הדיגיטל ההיצע הוא גדול והחידושים הם אינסופיים. צוות סייבר סיטי דואג להתעדכן באופן שוטף בטכנולוגיות, בחידושים ובטרנדים הכי חמים, מה שמביא לתוצאות וגורם ללקוחותינו להישאר נאמנים לאורך שנים ארוכות.

הניסיון רב השנים וההתמחות בתחום השיווק הדיגיטלי מאפשרים לחברה להיטמע בכל עסק בצורה מהירה ובמינימום התעסקות מצד הלקוח.

כל הצעות המחיר נכתבות על ידי הצוות המקצועי, מה שמבטיח את קבלת ההצעה הטובה ביותר, המדויקת לצרכי הלקוח, וייעוץ במקרה שאינכם יודעים למה העסק שלכם זקוק.

החזון

להוביל ולהפוך את עולם השיווק הדיגיטלי לזמין, יעיל ומשמעותי יותר לכל עסק, על ידי חדשנות טכנולוגית רציפה, פיתוח פתרונות מותאמים אישית, ויצירת חוויות ממותגות ייחודיות. אנו מחויבים להעצים את לקוחותינו על ידי הפיכתם למובילים בתחומם, תוך כדי שמירה על ערכים של אמינות, קיימות וחדשנות. חזוננו הוא ליצור עתיד בו כל עסק, גדול כקטן, יוכל להתבלט ולצמוח בעולם הדיגיטלי המתמד בשינויים שלו.

בין לקוחותינו